Çelik Ev, Çelik Ev Fiyatları, Hazır Çelik Evler, Prefabrik Çelik Ev, Çelik Konstrüksiyon Ev, Ucuz Çelik Evler


Çelik Ev - Çelik Evler Resim Galerisine Hoşgeldiniz.


Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları ve Çelik Ev Fiyatları
Çelik konstrüksiyon evler depreme dayanıklılığı ve direnci ile bilinmektedir. Tek katlı çelik evlerden çift katlı dubleks evlere, tripleks çelik evlerden çok daha büyük evlere tüm alanlarda kullanılabilir yapısı ile, yıllarca dayanıklılığı ve estetik, ergonomik görünüşü ile tam bir yeni çağ evidir. Amerikan evleri olarakta anılan bu tip yapıların tek farklı noktası çelik konstrüksiyon yapı olmasıdır. Bunun avantajları ise tek farklı noktanın sağlamış olduğu birçok özelliktir. Bunların başında fiyatlarının betonarme yapılara göre avantaj sağlamasıdır. Kaybedilen zamanı ve bütçe açığını prefabrik çelik konstrüksiyon evler giderir. Prefabrike kelime anlamıyla önceden hazırlanmış fabrikasyon ürün anlamına gelmektedir. Çelik evlerde de aynı şekilde daha önceden çıkartılan proje çerçevesinden çelik konstrüksiyon yapı malzemeleri ayarlanır ve montajına hazır hale getirilir. Öyleki iki katlı çelik evler bir kaç gün içinde inşa edilerek kullanılabilir hale getirilirler. Çeşitli profil kalınlıklarına ve malzeme ebatlarına sahip çelik evler için önce zemin etütü yapılır ve çelik evin kurulacağı bölgeye göre doğal ortam şartları incelenir. Örneklendirmemiz gerekirse, yoğun kar alan bölgelerden birisi olan Hakkari'ye yapılacak çelik ev ile yoğun yağmur ve dolu yağışı alan karadeniz bölgesine yapılan çelik ev özellikleri İzmir veya Antalya'ya yapılacak çelik evle teknik anlamda benzerlik göstermeyebilir. Bu sebeple çelik ev fiyatlarındada değişiklik gözlenir. Hakkari bölgesine yapılacak çelik ev daha fazla kar yükü taşıması gerekirken, karadeniz bölgesinde yoğun yağmur ve sık dolu yağışı alan bölgedeki çelik eve daha dayanıklı gerekirse sac panel çatı sistemi gerekmektedir. Ancak çok fazla rüzgar, yağmur ve kar görmeyen sıcak iklim bölgelerinde ise daha hafif malzeme kullanılarak üretilen çelik evlerin fiyatları daha ucuza gelmektedir. Duvar kalıklıkları ve ısı, ses yalıtımlarıda buna göre dizayn edilen çelik evler size aradığınız mutlu ortamı yaratırlar.

Prefabrik Çelik Evlerin Genel Görünüşleri - Dubleks Tripleks Ev Projesi ve MimarisiPrefabrik çelik evlerin görünüşleri için yukarıdaki galeride örnek fabrikasyon aşamasındaki resimleri eklenmiştir. Fabrika aşamasında ike üretilen profillerin kurulmuş halleri ve giydirilmeye hazır çelik ev referanslarından sadece bir kaç tanesi burada örnek olması maksadıyla görüntülenmiştir. Derin temellere ihtiyaç duymayan çelik evler küçük bir beton zemin bloğuna ihtiyaç duyar. Bu onun bağlantı noktası olmasına ve esneme aşamasında ike bir noktaya bağlı kalmasına yardımcı olur. Deprem veya şiddettli rüzgar sebeyle esneyecek olan prefabrik çelik ev bu zemin sayesinde toprak üzerine bağlı kalır. Daha sonra çeşitli şekillerde cephe giydirilmesi yapılan çelik eviniz kullanıma hazır hale getirilmek üzere çeşitli ek bileşenlerin montajıyla hazır olur. Mimari olarak çelik konstrüksiyon mimarisine sahip ve proje anlamında AR-GE sonuçlarından alınan analizler ile teknik anlamda detayları ve gereken ölçüler çıkartılır. Metrekare olarak yüzey alanına yapılacak olan net ağırlık hesaplamaları ve ileride içine bineceği ev eşyalarının her kata yapacağı ağırlık ve çatı yük taşıma kapasite ortalaması ile projesi tamamlanan dubleks ve tripleks çelik evler, yıllarca ayakta duracak kapasitede üretilirler. Betonarme yapılar kadar, belkide daha uzun ömürlü olan çelik konstrüksiyon evlerin paslanma ve çürüme gibi şanslarıda bulunmamaktadır. Çelik alaşımlı profiller ve DIN standartlarına uygun TSE ve ISO sertifikalı ürünlerden oluşan bu yapıda kullanılan civata ve somunlama mantığını Türkiye'de tarafımız kullanmakta, bunun için ayrıca prestij kazanmaktadır. Kaynaksız yapı teknolojisine sahip üretimi uluslararası olarak kullanan ve avrupa standartlarında amerikan evleri olarak tabir edilen çelik evleri firmamız üretirken, proje aşamasında siz müşterilerininde istek ve önerilerini alarak son proje noktasını çıkartır. Kendi istekleriniz ve sahibi olacağınız evin ek özelliklerini sahibi belirlerken çok daha detaylı halde çelik ev üretimini bize gerçekleştirtebilir.

Tüm Hakları Saklıdır.© 2008 Prefabrik TV

Yasal Uyarı : http://www.prefabrik.tv (bundan sonra Prefabrik TV olarak anılacak) ile 3. şahıs (tüzel-özel) (bundan sonra Kullanıcı olarak anılacak) arasında geçen iş bu sözleşmedeki kurallar, siteye girilmesi ve içeriğin kullanılması ile resmi olarak kabul edilmiş sayılmaktadır. Genel olarak içerik, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (Bkn: http://www.basbakanlik.gov.tr)'na aykırı olacak hiçbir nitelikte içerik barındırmaz.Fibercement Kaplama Yazılı veya sözlü bildirimler dahil Yapı Prefabrik TV'ye ait hiçbir içerik hiçbir amaçla dağıtılamaz, kopyalanamaz ve kaynak olarak gösterilemez. Prefabrik TV holding düzeyinde bir yaptırıma sahip kabin olduğu sebebiyle, Istanbul/Kartal 13. Noterlik'i tarafından içeriği tescillenmiştir. Bu bilgiler soyut veya somut varlıklar tarafından okunmamış dahi olsalar tamamen geçerlidir, gizli değildir, bilgilendirme ve kabul edilmesi maksadıyla açık (görünür) haldedir. konteynerler Yasal anlamda gereken her işleme maruz olmuş ve dijital bir sözleşme olarak kopyalanmıştırPrefabrik Yapı ve KonteynerKonteynerler
Prefabrik Ev ve Villa
Prefabrik Evler
Polyester Kabin & Hebo City
Modüler Kabin
Fibercement, TurkSiding, Hekimboard
Fibercementlam