Prefabrik
 

Ofis Büro Konteyner İmalatı Üreticisi Fiyatları, Satılık Ofis Konteyneri, Prefabrik Konteyner Nedir?


Prefabrik Ofis ve Büro Konteyner Resim Galerisine Hoşgeldiniz


Prefabrik Konteyner Nedir? Satılık Ofis Konteyneri ve Ofis Konteyner Ölçüleri
Prefabrik Konteyner terimi her ne kadar doğru bir tabir olmasada açıklamakta fayda gören Prefabrik TV ailesi olarak, küçük küçük örneklerle benzeterek, ofis konteynerleri hakkında bilgilendirme maksatlı açıklamalar olacak. Konteynerler kullanım amaçlarına göre birçok şekilde sınıflandırılırlar. Ofis ve büro konteynerleride bu şekilde kendi aralarında sınıflandırılırlar. Büro maksadıyla üretimini gerçekleştirdiğimiz prefabrik konteyneri siz amacınıza uygun herhangi bir yerde kullanırsınız. Örneğin satış temsilcili amacıyla kullanılan büro tipi konteyner, denetleme veya evrak kontrol maksadıyla kullanılacak büro tipi konteynerler bunlara örnektir. Ofis konteynerleri ise güvenlik denetimleri amacıyla kullanılan konteynerler, gişe ve geçiş kontrol amacıyla kullanılan ofis konteynerleri, özel sektöre hitap eden ofis konteynerleri, devlet daireleri denetleme noktaları veya kamu kuruluşu ofisleri için kullanılacak konteynerler genel anlamda halk arasında prefabrik konteyner olarak anılmaktadır. Prefabrike yapıya sahip olduğundan dolayı bu tabiri kazanmıştır. Yapı konteynerleri her amaca uygun eksiksiz prefabrike ürünlerdir. Ses ve ısı yalıtımına sahip, gerekli hallerde içerisinde mutfak, duş ve wc olan yapı konteynerleri arzu edilen biçim ve büyüklükte imal edilirler. Tek zeminden oluşan 10 m² konteyner olabileceği gibi ihtiyaçlar halinde iki veya çok katlı, daha yüksek alan yüzeyine sahip konteyner blokları üretimide gerçekleştirilebilir. Ofis konteyneriniz içinde TSE sertifikalı elektrik tesisatı, su ve gider tesisatı olduğu gibi, bunların doğurabileceği sıkıntıları minimuma indirecek önlemlerde bulunur. Konteyner içinde kısa devre korumalı elektrik şalterine kadar tüm aksamlar eksiksizdir. Dış yüzeyi istenildiği gibi kaplanabilir, boyanabilir hatta değişik şekillerde çatılara dahi sahip olabilirler. Bizimle irtibata geçerek prefabrik ofis konteyneri hakkında fiyat ve detaylara ulaşabileceğiniz gibi showroom'larımıza gelerek incelemektede bulunabilirsiniz.

Büro Konteyner Üreticisi ve Büro Konteyner FiyatlarıÜlkemizdeki en büyük konteyner üreticilerinden olan Prefabrik TV firması, uluslararası bir politikaya sahiptir. Kullanışlı ve çok uzun ömürlü büro konteynerleri üreten firmamız ayrıca sertifikalı ve dünya standartlarında konteyner üretmektedir. ISO sertifikalı konteynerler ve TSE standartlarında olan konteynerlerin ham maddeleri ayrıca DIN standartlarındadır. Kar yükü, zemin ve tavanın taşıyacağı ağırlık hesaplamaları, konteyneri taşıyacak çelik yapının ayrıntıları önceden projelendirilir ve bilgisayar ortamındaki programlar vasıtasıyla mühendislerimiz tarafından üretilecek hale getirilir. Gerekirse kaynaksız yapı teknolojisi ile üretilen ve genelde standart üretime sahip olan konteynerler yağmur ve sudan etkilenmez ayrıca fibercement kaplama gerekli görülürse yanmaz ve yıpranmaz bir yapıya sahip olur. Büro konteynerleri ısı ve ses yalıtımını maksimum seviyeye çıkartarak rahatsızlık verici gürültülerden sizi uzak tutar. Trafikte denetleme veya benzeri bir nokta olarak kullanılacak büro konteyneri trafik ses kirliliğini ortadan kaldırır, şantiye yada fabrikada kullanılacak büro konteyneri ise dışarıdaki iş gürültüsünden sizi uzak tutar. Isı ve ses yalıtımlı cam ve pencere sistemleri, ağır ve sürekli kullanıma uygun, yük ve darbe testi gerçekleştirilen kapı ve menteşelerde büro mobilyalarında standart halde bulunmaktadır. İstenildiği taktirde yerdeki zemine veya dökülecek beton üzerine sabitlenebileceği gibi, bağlanmadanda kullanılabilecek yapıda olan prefabrik konteynerler, fiyatlar konusundada cazip seçenekler sunmaktadır. Asbest içermeyen kaplama yöntemli prefabrike konteyner sistemleri sağlığınızı hiçbir şekilde etkileyecek ek bileşenlere sahip değildir. Konteyner fiyatları ve konteyner ölçüleri için Prefabrik TV ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Showroom'larımıza gelerek yakından inceleyebilir veya kataloglarımızdan standart ölçülerin fiyatlarını, konteyner teknik detaylarını veya farklı sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz. Web üzerinden iletişime geçmek isterseniz ana menüden Konteyner menüsüne gelerek bizimle dijital ortam bağlantısı kurabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır.© 2008 Prefabrik TV

Yasal Uyarı : http://www.prefabrik.tv (bundan sonra Prefabrik TV olarak anılacak) ile 3. şahıs (tüzel-özel) (bundan sonra Kullanıcı olarak anılacak) arasında geçen iş bu sözleşmedeki kurallar, siteye girilmesi ve içeriğin kullanılması ile resmi olarak kabul edilmiş sayılmaktadır. Genel olarak içerik, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (Bkn: http://www.basbakanlik.gov.tr)'na aykırı olacak hiçbir nitelikte içerik barındırmaz.Fibercement Kaplama Yazılı veya sözlü bildirimler dahil Yapı Prefabrik TV'ye ait hiçbir içerik hiçbir amaçla dağıtılamaz, kopyalanamaz ve kaynak olarak gösterilemez. Prefabrik TV holding düzeyinde bir yaptırıma sahip kabin olduğu sebebiyle, Istanbul/Kartal 13. Noterlik'i tarafından içeriği tescillenmiştir. Bu bilgiler soyut veya somut varlıklar tarafından okunmamış dahi olsalar tamamen geçerlidir, gizli değildir, bilgilendirme ve kabul edilmesi maksadıyla açık (görünür) haldedir. konteynerler Yasal anlamda gereken her işleme maruz olmuş ve dijital bir sözleşme olarak kopyalanmıştırPrefabrik Yapı ve KonteynerKonteynerler
Prefabrik Ev ve Villa
Prefabrik Evler
Polyester Kabin & Hebo City
Modüler Kabin
Fibercement, TurkSiding, Hekimboard
Fibercementlam