Prefabrik
 

Yoksa Rüyamı? Prefabrike Evler Fiyatlar, Neden Prefabrike Ev? Prefabrike Ev Özellikleri, Yoksa Rüya mı?


Prefabrike Ev Evler Resim Galerisine Hoşgeldiniz


Neden Prefabrike Ev? Prefabrike Ev Özellikleri
Bize neden prefabrike ev? diye sorulduğunda cevabımız basit oluyor. Yoksa rüya mı? dedirtecek özelliklere sahiptir diye cevaplıyoruz. Başlıca özellikleri arasında yaşam için en büyük özellikler sahip olması gelmektedir. Yaşam için modern yapılar kullanan Prefabrik TV, prefabrike ev için en lüks ve gözde konut projelerini kullanır. Bilgisayar ortamında hazırlanan bu projeler lüks tasarımlarla birleştirilir ve prefabrike evinizi lüks hale getirecek olan en kaliteli kablolama ve su tesisat sistemini, kapı ve pencere sistemlerini, çelik konstrüksiyon yapıyı, avrupa standartlarının gerekli gördüğü fibercement kaplamayı, ısı ve ses yalıtımını %99'a çıkartan izolasyon çözümlerini, kullanılan çelik kapı sistemlerinden kapı kollarına, avize ve ışıklandırmadan banyoda kullanılan alafranga ve alaturka taşlarına, kullanılan bataryalara ve mutfak evyelerine kadar en kaliteli olanı ve birçoğu tarafımızdan üretilen lüks sistemleri kullanır. Bu özelliklere birde demontabl yani demonte olabilme özelliği eklenildiği düşünülürse, tamamen portatif, depreme dayanıklı, yanmaz, deniz suyu dahil çürüme göstermez yapı, teorik olarak sonsuza kadar ayakta durabilecek bir yapıya sahip olursunuz. Prefabrik ev özellikleri bununlada sınırlı değildir. Örneğin mimari çizim ve modüler proje aşamasındayken, tavan zemine yapılacak kar basıncı ve yağmur basıncı, yine kar veya dolu gibi şiddetli ağırlık yapacak doğal olay hesaplamaları, iç ve dış duvar kaplamaları, ses yalıtımı, ısı izolasyonu, rüzgarın mevsimlere göre estiği yönlerin dayanıklılığı, rüzgara karşı direnci, 1. derece deprem bölgesindeymiş gibi çelik konstrüksiyon yapımı, 3. iklim bölgesindeymiş gibi iklim şartlarına uygun hale getirilmesi, çelik, PVC ve alüminyum doğramada kullanılacak malzemelerin en sert şartlara göre kullanıyormuş gibi hesaplanması, paslanmaz çelik alaşımlı ek bağlantıları ve konstrüksiyon malzemeleri, kesinlikle taşıyıcı sistem olarak ahşap veya benzeri malzemenin kullanılmaması, tarafımızdan üretilen boya ve astar malzemelerinin kullanılması, TSE belgeli ve sertifikalı yangına ve afetlere dayanıklı kablolama sistemi ve su tesisatı, gider tesisatı kullanılması, eğer merdiven kullanılması gerekiyorsa çelik konstrüksiyona entegre edilmek suretiyle paslanmaz çelikten imal edilerek, basamakların isteklerinize göre yapılması gibi prefabrik yapı standartları uygulanır. Hazır konutunuz yıllara meydan okur ve gelecek için sağlıklı ortamlar sunar.

Uygun Prefabrike Fiyatları ve Cazip Prefabrike Ev ÜcretleriBilindiği üzere prefabrike fiyatları betonarme yapılarla kıyaslandığında büyük bir farklılık gösterir. Bunun büyük sebeplerinden birisi demir, çimento, tahta gibi ürünlerin kullanılmasını engellemek ve bunların getirdiği maliyetlerin ortadan kaldırılması. Kalıp için kullanılan kalasların daha sonra işe yaramaması ve heder olması bunların maliyetlerinden biridir. Yada başka bir örnek vermek gerekirse her iş için getirilen usta veya kalfalara ödenecek paraların ortadan kalkması gibi şeyler. Prefabrike yapılar bu sebeple ücret olarak daha makul fiyatlardadır. Kullanacağınız ek maliyetleri, hazır evinizin daha lüks olması için harcadığınızda ortaya daha mantıklı kazançlar çıkar. Örneğin çocuklarınız için, odasının yanına bir banyo, duşakabin koydurtmak ve kendinize veranda yaptırarak o güzel yaz akşamlarının hazını ailenizle bir arada yaşamak gibi. Bununla beraber size şık tasarımları ve en yeni mimari özellikleride sunan Prefabrik TV ailesi olarak zerafetten ötesini teklif ediyoruz. Ömürlük kullanımları beraberinden getiren prefabrike evler, her daim aileniz için mutluluk kaynağı olarak kalır. Doğasına hemen ayak uyduran renkleri ve görünüşüyle, çevreci olan yapısıyla, asbest gibi kanserojen maddelerden imal edilmediğinden ve modüler, kullanışlı, demontabl yani demonte olmasıyla, prefabrike evler her zaman daha cazip ve lüks bir yaşamın simgesidir. Prefabrike ev depreme dayanıklıdır. Her kuşaktan bölgeye hitap eder. Doğaya entegre görünüşü sayesinde gerekirse kır evi, yazlık ev ve villa, kışlık ev ve villa, tatil köyü evi veya villası, bağ evi veya villası olarakta kullanılabilir. Prefabrik TV tarafından size imal edilecek olan prefabrike ev veya prefabrike konut aynı zamanda süreklilik amacı ve hizmet maksadıyla garanti kapsamını değiştirmez. Heran yanınızda olan Prefabrik TV, prefabrike eviniz için uygun fiyatlar sunmaktan kaçınmaz, bütçenizi sarmamak için size en uygun ödeme koşullarını sunar. Her bütçeye ve her kazanca uygun ödeme seçeneklerini banka ile birleştiren Prefabrik TV, prefabrike ev sahibi olmanız için atacağınız, en güvenilir, en kaliteli ve en uygun fiyatları sizlere sunar. Böylece size ailenizle mutlu bir yaşamın, uzun zamandır hayal ettiğiniz bir evin kapılarını açar. Yangın korkusu, deprem korkusu olmadan depreme dayanıklı prefabrike evin veya prefabrike villanın keyfini sürersiniz. Lüks olması fakat ücretlerinin lükse hitap eder olmaması sizi mutlu eder, yuvanızın herdaim mutlu olmasını sağlar. Bir not daha eklemek gerekirse, Prefabrik TV firması size zemin betonundan sağlanacak yüzey detaylarına kadar proje çıkartılmasına yardımcı olur, büyük rol oynar. Zahmetsiz, dertsiz anahtar teslim prefabrike evinizin içine girmenizi, başlandıktan birkaç gün sonra huzuru yakalamanızı sağlar.

Tüm Hakları Saklıdır.© 2008 Prefabrik TV

Yasal Uyarı : http://www.prefabrik.tv (bundan sonra Prefabrik TV olarak anılacak) ile 3. şahıs (tüzel-özel) (bundan sonra Kullanıcı olarak anılacak) arasında geçen iş bu sözleşmedeki kurallar, siteye girilmesi ve içeriğin kullanılması ile resmi olarak kabul edilmiş sayılmaktadır. Genel olarak içerik, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (Bkn: http://www.basbakanlik.gov.tr)'na aykırı olacak hiçbir nitelikte içerik barındırmaz.Fibercement Kaplama Yazılı veya sözlü bildirimler dahil Yapı Prefabrik TV'ye ait hiçbir içerik hiçbir amaçla dağıtılamaz, kopyalanamaz ve kaynak olarak gösterilemez. Prefabrik TV holding düzeyinde bir yaptırıma sahip kabin olduğu sebebiyle, Istanbul/Kartal 13. Noterlik'i tarafından içeriği tescillenmiştir. Bu bilgiler soyut veya somut varlıklar tarafından okunmamış dahi olsalar tamamen geçerlidir, gizli değildir, bilgilendirme ve kabul edilmesi maksadıyla açık (görünür) haldedir. konteynerler Yasal anlamda gereken her işleme maruz olmuş ve dijital bir sözleşme olarak kopyalanmıştırPrefabrik Yapı ve KonteynerKonteynerler
Prefabrik Ev ve Villa
Prefabrik Evler
Polyester Kabin & Hebo City
Modüler Kabin
Fibercement, TurkSiding, Hekimboard
Fibercementlam