Prefabrik
 

Prefabrike Villalar, Prefabrike Villa Yapı, Villa Yapı Modelleri, Villa Yapılar, Villa Planları, Villa Resimleri


Prefabrike Villa Yapı Resimleri Galerisine Hoşgeldiniz


Prefabrike Villa Yapı Modelleri Prefabrike Villa Yapı Projeleri Prefabrike Villa Yapı Planları
Prefabrike villalar sayfasına hoşgeldiniz. Amerikan evleri olarakta anılan prefabrike villalar, filmlerde görülen şu muhteşem evleri andıran sistemlerdir. Yoksa Rüya mı? dedirtecek kadar muhteşem olan bu yapıların sahibi olmak göründüğü kadar zor değil. Prefabrik TV'ye ulaşarak isteklerinizi çözümlememizi sağlayabilirsiniz. Prefabrike villa modelleri ve teknik detayları hakkında kısaca bilgi vermemiz gerekirse, çelik konstrüksiyon yapı üzerine kurulu, fibercement kaplı, rengarenk olmasının yanı sıra şık ve modern, tamamen teknolojik yapılardır. 1nci dereceden deprem bölgesindeki doğal afetlere dayanıklı, saatte 120 kilometre hızla esen rüzgara karşı yüksek dirençli, yüksek yük taşıma kapasitesi ve ilerleyen yıllarda kat olarak ve yüzey olarak büyütebilme imkanı, yıllarca dayanıklılık ve cabası. Örnek olarak yukarıda verilen ev resimler referanslarımızdan ve showroom ürünlerimizdendir. Tüm katalog ve detaylar için bizimle iletişim kurmanızı hatırlatırken, prefabrike villa fiyatları içinde iletişim kurabilirsiniz. Sizleri showroom'larımızda görmekten mutluluk duyacağımızı Prefabrik TV ailesi olarak belirtiriz. Site Haritası veya Ana Menülerimizdeki İletişim bilgilerinden bizimle kolayca bağlantı sağlayabilirsiniz. Amerikan evleri yani prefabrike villa fiyatları betonarme yapılara göre uygun seçenekler sunar. Bunların detaylarını yine sitemizi inceleyerek görebilir, tam ve eksiksiz bilgiler elde edebilirsiniz. Prefabrike villa resim galerisine ait yukarıdaki resimlere bakarak sizde hayalini kurduğunuz ve yaptırmayı planladığınız tabiri caizse amerikan eviniz hakkında detaylar çıkartabilirsiniz. Amerika, Kanada, Japonya, İngiltere ve birçok Avrupa ülkesi dahil gelişmiş doğu ülkelerinde çelik konstrüksiyon yapıya sahip olan bu evler kullanılmaktadır. Ülkemiz deprem kuşağında olmasına rağmen hala basit hatta deniz kumundan yapılmış binalarda veya yapılarda oturmayı seçen halkımız, daha doğrusu onları bu tip yapılarda oturtmayı layık gören bir diğer kesime hitap eden halkımız, yarın ki yaralarını kapatırken vicdani yaralarını kapatamaycaklarını elbette biliyorlar. Prefabrik TV ailesi olarak biz prefabrike villa, prefabrike ev, bungalov gibi ev sahibi kesimin ihtiyaçlarına hitap ettiğimiz gibi prefabrike apartman, prefabrike bina, prefabrike çok katlı konutlar, prefabrike site ve prefabrike yerleşim alanlarınıda üretip tüketiciye sunmaktayız. Buradaki en büyük avantaj tek zemin üstünde çok kat olduğu için az masraf, site gibi toplu konut projesi olduğu için ek projelere ödenmeyecek maliyet, belli standartları ve beraberinde kaliteyide getiren yerleşim planlaması, prefabrik sosyal tesis alanları gibi alternatiflere sahiptir.

Prefabrike Villa ve Çelik Konstrüksiyon Taşıyıcı Sistemin Ülkemizde KullanılmasıYerleşim ve planlama konusunda alt yapısını tamamen oluşturmuş Avrupa ülkelerinin bir çoğu ve uzakdoğu teknolojisini üreten yüksek nüfuslu ülkeler, prefabrike villa ve ev konusunda taşıyıcı sistem olarak teknolojinin aslında eski bir ürünü fakat henüz yeni yeni ülkemizde kullanımına başlandığı çelik taşıyıcı sistem kullanır. Türkiye'de sanayi ve inşaat alanında kullanılmakta olan çelik taşıyı sistem yani çelik konstrüksiyon yapı, hangar, fabrika, kapalı iş sahası, açık iş sahası, gemi sanayinde ve gemi inşaasında kullanılan kapalı sahalar, gökdelen projeleri ve çok katlı büyük iş merkezleri, sosyal tesis amacıyla yapılan çok büyük eğlence, gösteri ve alışveriş merkezleri, prefabrik toplu konut projelerinde kullanılan çelik konstrüksiyon yapılar daha fazla izdiham görmesine rağmen şuanda tarafımızdan kişisel yapılarda da kullanılmaktadır. Yıllardır üretilen prefabrik villa ve prefabrik konutlarda çelik taşıyıcı sistem ile üretim yapılmaktadır. Çelik konstrüksiyon yapı, prefabrike villa veya prefabrike yapınızın uzun ömürlü olmasını sağlamasından ziyade onun esnek olmasını sağlar ve deprem gibi doğal afetlere karşı direncinin olmasını sağlar. Ayrıca dış kaplamasının fibercement ile yapılması ve arada kalan boşlukların cam yünü ile doldurulması onun ısı ve ses yalıtımını %99'a kadar durdurmasını sağlar. Buda size yaptıracağınız villanın kaliteli ve lüks olmasını, amacına ulaşmasını sağlar. Sizede ailenizle huzurlu ve mutlu ortamlar kalır. Ülkemiz ayrıca bilindiği üzere kuşak kuşak farklı revizyonlara uğrar. Yerleşim planlamamızın olmaması, yarın yapacağımız yada yaptıracağımız betonarme veya farklı bir ev veya villa ortamının yol yapımı, su kanalı yapılması, elektrik altyapısı düzenlenmesi gibi durumlarda canınızı sıkar. Gerekirse arsanıza inmeleri ve belli bir alanı işgal etmeleri gerekir. Prefabrike yapılarda bu gibi durumlarda canınızı sıkan hiçbir husus olmaz. Gerekirse zemini uzatırsınız ve evinizi o konum üzerinde farklı bir yere taşırsınız. İlerleyen dönemde evinizi veya villanızı büyütmeniz gerekirse büyütebilir, üstüne kat çıkabilir yada her türlü opsiyonu kendi lehinize kullanabilirsiniz. Çelik konstrüksiyon yapılar taşıyıcı sistem olarak kullanıldığından ve tarafımız bunu kaynaksız yapı teknolojisi ile birleştirdiğinden, demonte özelliğine sahip bir yapı olur. Gelecek nesile hitap eder ve kolayca, zahmetsizce ve masrafsız bir şekilde demonte edilerek üzerinde oynamalar yapılabilir. Hatta prefabrike villa veya prefabrike evinizi bir yerden başka bir yere kolayca taşıyabilir, orada olmasını sağlayabilirsiniz. Bu anlamda sadece bir arsanızın olması sorununuzu çözmenize kesinlikle yeterli olacaktır.

Tüm Hakları Saklıdır.© 2008 Prefabrik TV

Yasal Uyarı : http://www.prefabrik.tv (bundan sonra Prefabrik TV olarak anılacak) ile 3. şahıs (tüzel-özel) (bundan sonra Kullanıcı olarak anılacak) arasında geçen iş bu sözleşmedeki kurallar, siteye girilmesi ve içeriğin kullanılması ile resmi olarak kabul edilmiş sayılmaktadır. Genel olarak içerik, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (Bkn: http://www.basbakanlik.gov.tr)'na aykırı olacak hiçbir nitelikte içerik barındırmaz.Fibercement Kaplama Yazılı veya sözlü bildirimler dahil Yapı Prefabrik TV'ye ait hiçbir içerik hiçbir amaçla dağıtılamaz, kopyalanamaz ve kaynak olarak gösterilemez. Prefabrik TV holding düzeyinde bir yaptırıma sahip kabin olduğu sebebiyle, Istanbul/Kartal 13. Noterlik'i tarafından içeriği tescillenmiştir. Bu bilgiler soyut veya somut varlıklar tarafından okunmamış dahi olsalar tamamen geçerlidir, gizli değildir, bilgilendirme ve kabul edilmesi maksadıyla açık (görünür) haldedir. konteynerler Yasal anlamda gereken her işleme maruz olmuş ve dijital bir sözleşme olarak kopyalanmıştırPrefabrik Yapı ve KonteynerKonteynerler
Prefabrik Ev ve Villa
Prefabrik Evler
Polyester Kabin & Hebo City
Modüler Kabin
Fibercement, TurkSiding, Hekimboard
Fibercementlam